Ako to funguje

Zmrzlina sa vyrába z čerstvých surovín a pohľad pútajúcim spôsobom, čo vzbudí pozornosť zákazníka. Obsluhu stroja Vám predvedieme a zaškolíme personál maximálne za 2 dni.

Jedná sa o mraziace zariadenie pultového typu. Stroj pozostáva z prípravnej plochy – nádoby o priemere podľa výkonu 45 cm s hĺbkou 2 cm a chladiacich boxov (10 ks) na uskladnenie ďalších komponentov. Materiálové zloženie technologického zariadenia je z nerezového materiálu, ktorý vyhovuje európskym hygienickým normám. Jednotlivé porcie zmrzliny sa pripravujú samostatne na želanie zákazníka. Základnými surovinami sú mlieko alebo voda, zmrzlinový prášok a ostatné zložky: surové ovocie, čokoláda, orechy atď. Pre skladovanie potravinových surovín sú vytvorené chladiace pulty.

Použitie zmrzlinového stroja je širokospektrálny a pružný, môže sa voľne premiestňovať, vyžaduje len prívod elektrického prúdu a porovnaní s podobnými produktami je jeho spotreba mimoriadne nízka. Vďaka inovatívnemu vyhotoveniu má luxusný dizajn, ktorý záujme zákazníkov. Stroj je vhodný pre malých podnikateľov, hotelov a barov.

Stroj vyhovuje európskym hygienickým normám.